Farmer Profile

Burhan Akalan

4 Point,1 Comment

1997 yılından bu yana global pazarın içinde olmayı hedeflemiş ve başarmış, köklü bir geçmişe sahip olan Bakotek Teknoloji Grup, toplumun hızla değişen ihtiyaçlarına cevap vererek Ar-Ge ve İnovasyon üzerine başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarına doğru ve güvenilir cevap veren yapısıyla; akıllı dolap, depolama ve arşivleme sistemleri kapsamında ve kendi geliştirmiş olduğu EMANETMATİK markasıyla yurtiçi ve yurtdışında hem üretim hem de işletmede öncü firma haline gelmiştir.

Bakotek Teknoloji Grup, Türkiye sanayi sektörüne kazandırdığı markası ile katma değer oluşturarak insan gücü desteği ile teknoloji konusunda kişi ve icatları bir araya getirir. Sektörlerdeki gelişmelerle ilgili öngörülerde bulunarak ihtiyaç noktasını tespit eder ve veri toplayarak uzun vadede teknolojik ürünlerde stratejik planlama yapar.

AR-GE kısmında ise keşfedilen yeni sistem ve hizmetlerle her noktada projeler yürütür. Sektörlere yönelik otomat makinaları ile de bu alanda ilklere imza atarak referanslar oluşturmuştur. İş hacmini büyütme kabiliyeti yanı sıra yazılım ve donanım geliştirme konusunda derin potansiyele sahiptir.

Bakotek Teknoloji Grup, akıllı dolap, depolama ve arşivleme sistemlerinin üretimini ve satışının yanı sıra işletmecilikte yapmaktadır. Prensip olarak kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını tespit edip özelleştirilmiş sistemler geliştirmektedir.

    Field information

  • Country : Turkey
  • City / Region : Yozgat
  • District : Çekerek
  • Area : 1.119.000 m²
  • Number of Trees : 20.000

Actions

Name of action to take Stock Quantity Select Date
Irrigation   ---  1.100.000  10.07.2019 

Location of the field

Loading !...

Documents

Comments

Opinions (1)

Ayşe Demir

Merhaba , Belgelerle yaptığınız bilgilendirmelerden dolayı teşekkürler. Tarlaların Aksiyon geçmişi bilgilerini de girmeniz hem sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır hemde alıcılar tarafında ki soruları giderecektir.

Write a comment

Yorum Yap Tatil Fırsatını Yakala!
TRTR